Kariéra

Hledáme ambiciozní a šikovné obchodníky ze Zlína a okolí

Do našeho mladého pracovního týmu hledáme nové kolegy, obchodníky, kteří mají chuť pracovat s plným nasazením a učit se novým věcem.

Poskytneme Vám prostor pro Vaši seberealizaci a profesní růst. Staňte se našim zaměstnancem a pojďte se podílet na úspěšném rozvoji naší společnosti.

Obchodní zástupce

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání (technický přehled výhodou)
  • Praxi v oblasti prodeje
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Schopnost bězné práce s internetem a MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
  • Samostatnost, odpovědnost
  • Velmi dobré komunikační vlastnosti, reprezentativní vystupování
  • Zkušenosti z oboru jsou vítány, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • nástup dle dohody
  • odborné zaškolení
  • možnost seberealizace
  • motivační finační ohodnocení
  • práci na žl, případně i HPP
  • Odpovídající finanční ohodnocení (základní plat 18.000czk + prémie dle výsledků, šikovný obchodník se pohybuje okolo 35.000czk čistého)

Pracovní náplň:

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Tvorba cenových nabídek
  • Udržování dobrých vztahů s obchodními partnery
  • Monitoring konkurence a vývoje trhu

Pokud si myslíte, že hledáme právě Vás, neváhejte nám zaslat svoje CV na adresu kariera@oknanaklic.cz